Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 456 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 954 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 76,59 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na I piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przygotowane od razu do zamieszkania.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przeszły kapitalny remont. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację elektryczna oraz wodno-kanalizacyjną, wstawiono nowe okna OCV, a na podłogach położono nowe panele.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + jadalnia + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka z wc + przedpokój. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, w otoczeniu kompletnej infrastruktury to kolejny z mocnych atutów oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Stare Miasto. Co więcej, mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo prowadzeniu w tym miejscu biura/kancelarii.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16010)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...