Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 449 000 zł

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 19 693 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 22,8 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na V piętrze kamienicy z 1890 roku. Budynek o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja na ostatnim piętrze pięknej odnowionej kamienicy w ścisłym sercu miasta, wspaniały taras zapewniający dodatkowe możliwości spędzania czasu, klimatyzacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe to najmocniejsze zalety tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest elegancko i nowocześnie wykończone w białej tonacji. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław obejmuje kompletną zabudową.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się dla osób chętnie korzystających z uroków życia miejskiego. Lokalizacja gwarantuje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. W sąsiedztwie liczne restauracje, puby, kluby czynne do późnych godzin wieczornych, a niektóre z nich nawet przez całą noc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka z wc + taras + przedpokój. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przynależy miejsce parkingowe w podwórzu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16059)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...