Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 3 000 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 88 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na trzecim piętrze kamienicy. Budynek z 1900 roku o pięciu kondygnacjach. Wystawa okien na północ i południe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto poszczycić się może imponującym potencjałem – doskonale nadaje się zarówno na prowadzenie działalności komercyjnej w postaci np. kancelarii czy biura, jak i na krótkoterminowy wynajem. Właściciel dopuszcza opcję domeblowanie oraz dodatkowego wyposażenia pod konkretne potrzeby nowego najmującego. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław gotowe do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Dodatkowo mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa właściciel.

Długa listę zalet mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zamyka elitarna lokalizacja na Starym Mieście, blisko dworca PKP oraz przystanków komunikacji publicznej. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Stare Miasto prezentuje się następująco:
– komunikacja
– 2 sypialnie
– przedpokój
– salon
– łazienka z wc
– aneks kuchenny.

Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15397)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...