Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 298 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 045 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to 49,3 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na VII piętrze. Wieżowiec z 1974 roku o 11 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach: wschód – zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto nadaje się od remontu. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego – sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Stare Miasto: balkon typu loggia + salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przynależy pomieszczenie piwniczne. Na życzenie przyszłego właściciela wszystkie meble i sprzęty kuchenne mogą zostać usunięte lub pozostawione.

Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum i rzeki Odry, w otoczeniu kompletnej infrastruktury (szkoła, przedszkole, kościół, sklepy) to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15969)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...