Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 290 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 39,1 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 417 zł. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Budynek oddany do użytku w 1970 roku. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mieszkanie Wrocław do sprzedaży objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko sprzedający. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie Wrocław do sprzedaż znakomicie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Atrakcyjna lokalizacja w dzielnicy o bardzo wysoko rozwiniętej infrastrukturze a zarazem blisko Rynku, dobry standard, solidnej jakości materiały wykończeniowe to najmocniejsze atuty tego mieszkania Wrocław do sprzedaży.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław na sprzedaż prezentuje się następująco:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie Wrocław do sprzedaży przeszło kapitalny remont. W trakcie prac remontowych wymieniono między innymi okna, położono nowe gładzie na ścianach, wymieniono wszystkie instalacje , tj. wodną, elektryczną i gazową, łącznie z nowymi licznikami. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż wraz z umeblowaniem pokojów i kuchni.

Mieszkanie Wrocław do sprzedaż dedykowane dla małej rodziny, singla lub studentów. Możliwe jest bardzo szybkie wydanie mieszkania na sprzedaż nowym właścicielom. Informacje dotyczące mieszkania Wrocław do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3495)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...