Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 278 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Stare Miasto jest ekspozycja okien na wschód, położenie w 5-kondygnacyjnym budynku z lat 70-tych oraz standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż zachwyca ponadto funkcjonalnym metrażem 29,79 mkw. i konkurencyjną ceną za metr kwadratowy 9 332 zł/mkw. Rynek wtórny. Nie bez znaczenia jest także znakomita lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy oraz możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Doskonała lokalizacja w sercu miasta, w otoczeniu zieleni i rozwiniętej infrastruktury (sklepy, punkty usługowe, przedszkola, żłobki, szkoły) to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Co więcej, oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto świetnie nadaje się pod inwestycję (dochodowy wynajem, odsprzedaż z zyskiem). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + salon + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto kompletnie wyposażone. W tym miejscu warto jeszcze dodać, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto jest niezwykle ekonomiczne w eksploatacji.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16163)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...