Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 277 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 556 zł. Powierzchnia mieszkania to 36,7 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na dziesiątym piętrze. Wieżowiec z 1980 roku o jedenastu kondygnacjach. Dużą zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto jego jego znakomita lokalizacja nieopodal wrocławskiego Rynku ze dobrym dostępem do komunikacji publicznej i w otoczeniu kompletnej infrastruktury.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się także pod inwestycję i późniejszy, dochodowy wynajem. Sprzyja temu nie tylko wspomniana wcześniej dobra lokalizacja, ale również wysoki standard, wykończenia z dobrej jakości materiałów oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia.

Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto objęte jest znanym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura ponosi wyłącznie sprzedający. Informacje dotyczące tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3470)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...