Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 240 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 824 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 27,2 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na II piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum miasta, w dzielnicy Stare Miasto to pierwsza, najmocniejsza zaleta tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16065)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...