Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 1 200 000 zł

Mieszkanie, osiem pokoi, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto adresowane do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają dużych powierzchni, najwyższego standardu, najlepszej jakości materiałów wykończeniowych oraz prestiżowej lokalizacja na Starym Mieście. Mieszkanie w cenie za metr kwadratowy – 6 309 zł. Rekordowa powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to aż 190,19 metra kwadratowego. Drugie piętro. Kamienica. 5 kondygnacji. Wystawa okien na południowy wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przygotowane do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto objęte znanym i lubianym przez naszych klientów programem: „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto podzielone zostało na dwie strefy:
PIERWSZA: korytarz + łazienka + 2 wc + kuchnia + hol + 3 pokoje
DRUGA: łazienka z wc + 5 pokoi + archiwum + kuchnia + hol.

Najmocniejszą zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Stare Miasto jest prestiżowa lokalizacja w centrum, ze znakomitym dojazdem do Placu Grunwaldzkiego i Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. W budynku znajduje się winda. (014-15959)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...