Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż w cenie 750 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. 58,04 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na drugim piętrze. Kamienica z rynku wtórnego. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i prestiżowej lokalizacji wynosi 12 922 zł.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem albo na prowadzenie działalności komercyjnej: kancelaria, gabinet, biuro etc. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Stare Miasto są przestronne, jasne i słoneczne, a na dodatek niezwykle funkcjonalnie rozplanowane: hol + łazienka + salon + kuchnia +  sypialnia. Wysokość pomieszczeń to 3 metry. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto do remontu.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16023)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...