Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż w cenie 650 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Adekwatna do wysokiego standardu i prestiżowej lokalizacji cena za metr kwadratowy wynosi 16 205 zł. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 40,11 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz przemyślany rozkład pomieszczeń. Budynek o 7 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania. Wystawa okien na południowy zachód.

Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż tylko i wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Stare Miasto są kompletnie wyposażone i umeblowane. Na dodatek niesłychanie słoneczne i jasne.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16104)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...