Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż w cenie 649 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. 69,8 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na czwartym piętrze. Kamienica z rynku wtórnego o pięciu kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna – jak na taka prestiżową lokalizację i wysoki standard – cena za metr kwadratowy wynosząca 9 298 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto ogrzewane centralnie z miejskiej sieci.

Niewątpliwie najmocniejszym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Stare Miasto jest jego nobilitująca lokalizacja 150 metrów od Rynku. Dzięki czemu mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również stanowi interesującą propozycję zakupu inwestycyjnego.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– pomieszczenie gospodarcze
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– 2 sypialnie
– komunikacja
– hol
Warto zaznaczyć, że do mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przynależy jeszcze piwnica.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto w ramach słynnego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16071)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...