Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż w cenie 600 700 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 9 608 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 62,52 mkw., usytuowanie na V piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek wzniesiony w 2019 roku o 7 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Stare Miasto zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-84915)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

1324x16 (1x1)
56 B

Inne w tej kategorii...