Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż w cenie 449 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i prestiżowej lokalizacji wynosi 19 693 zł. Kolejne zalety mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to na pewno usytuowanie w przepięknej, kamienicy z 1890 roku, wspaniały taras zapewniający dodatkowe możliwości spędzania czasu oraz klimatyzowane wnętrze. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto znajduje się na piątym piętrze. Rynek wtórny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zachwyca swoją elegancją i nowoczesnością. Dominują tu białe kolory. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zawiera kompletną zabudowę. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaje się dla osób chętnie korzystających z uroków życia miejskiego. Topowa lokalizacja w centrum zapewnia wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Na wyciągnięcie ręki wiele restauracji, pubów, klubów etc.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– przedpokój
– salon/sypialnia
– taras
– aneks kuchenny
– łazienka z wc.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależy miejsce parkingowe w podwórzu. Warto podkreślić, że oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16059)

Kontakt:
tel. +48 721 480 707
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...