Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 3 400 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Stare Miasto należą: prestiżowa lokalizacja w centrum, najlepszej jakości użyte materiały oraz znakomity wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku, funkcjonalnej powierzchni 54,2 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znajduje się na II piętrze w budynku o 7 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód – zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w elitarnym apartamentowcu, w ścisłym centrum miasta. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto klimatyzowane:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest znakomicie oświetlony. Aranżacja wnętrza została zrealizowana na najwyższym poziomie z najwyższej jakości materiałów. Każdy wysmakowany detal podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem, wliczone w kwotę najmu.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona i monitoring. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto adresowane do wymagających klientów, ceniących szyk, elegancję oraz komfort. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia bardzo ekskluzywny i reprezentacyjny poziom życia. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15517)

e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...