Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 3 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Stare Miasto należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 52 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znajduje się na IV piętrze w budynku o 7 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 2016 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto gotowe do wprowadzenia się nowych najmujących. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto umeblowane i wyposażone pod najemcę po uzgodnieniu z wynajmującym.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto ogrzewane z sieci miejskiej. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto adresowane do osób szukujących wygody, luksusu oraz ceniących sobie wysoką jakość. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11721)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl
tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...