Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 5-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 2 300 zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien na północ – południe. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na I piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 1970 roku. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław gotowe do zamieszkania przez nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław kompletnie odremontowane, umeblowane i funkcjonalnie wyposażone. Duża zaletą oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław jest jego prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, szkoła, kościół. Osiedle, na którym znajduje się oferowane mieszkanie na wynajem Wrocław uchodzi za spokojne, ciche i bezpieczne. Wokół dużo zieleni. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław: salon + przedpokój + balkon + 2 sypialnie + łazienka.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław dedykowane rodzinom i młodym osobom (studentom również). Osoby zmotoryzowane docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Dużym udogodnieniem jest przynależne do mieszkania na wynajem Wrocław pomieszczenie piwniczne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15685)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...