Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 2 250 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w kamienicy w konkurencyjnej cenie 2 250 zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajmu Wrocław należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o 4 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na II piętrze. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław to 41 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław olśniewa swoją prestiżową lokalizacją w samym sercu miasta. W pobliżu liczne restauracje, sklepy i piękne zabytki Wrocławia. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław przeszło remont. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną i elektryczną. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon przed wejściem.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Zachęcam do obejrzenia i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-879)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...