Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 1 650 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Stare Miasto należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej jak na 2 pokoje powierzchni 32,8 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znajduje się na VII piętrze w budynku o 9 kondygnacjach. Praktyczny i przemyślany rozkład pomieszczeń to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 2001 roku. Rynek wtórny. Wystawa okien na zachód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Wyposażenie: pralka, lodówka, mikrofalówka, płyta grzewcza i umeblowanie. Na osobną uwagę zasługuje doskonała lokalizacja nieopodal centrum, z imponującym widokiem na panoramę miasta (SkyTower, wieże kościołów, budynki przy Placu Dominikańskim). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 050 zł.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. (041-15495)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...