Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto należą: prestiżowa lokalizacja niedaleko Opery oraz dobry standard. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 30 mkw. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto znajduje się na III piętrze w budynku o 8 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto niezwykle przytulne i estetycznie zaaranżowane. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na operę i zabytkowy kościół. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy duży, strzeżony parking w sąsiedztwie. Na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne sklepy, restauracje i inne rozrywki. Mieszkanie do wynajmu Wrocław położone jest w sercu miasta, z tej lokalizacji można wszędzie szybko dojechać. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15506)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...