Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 5-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 1 500 zł/m-c i ciekawa ekspozycja okien na południe. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na I piętrze. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław gotowe do zamieszkania przez nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Długą listę zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław jest jego prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście oraz słoneczne wnętrze:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław są kompletnie umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Warto dodać, że do oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią możliwość parkowania za budynkiem.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15681)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...