Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 699 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 76,55 m2, dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz korzystną ekspozycję okien. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto znajduje się na czwartym piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Kamienica z 1900 roku posiada sześć kondygnacji. Rynek wtórny. Warto w tym miejscu wspomnieć jeszcze o przystępnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 131 zl/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + dwie sypialnie + wc + łazienka + kuchnia. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przynależy pomieszczenie piwniczne, a także wykupione miejsce parkingowe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto adresowane do rodzin, które cenią komfort w połączeniu z dostępem do atrakcji miasta.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto wyróżnia się elitarną lokalizacją blisko Rynku, w otoczeniu wyższych uczelni, muzeów, kin, sklepów, dyskontów słynnych marek, galerii handlowych itp. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się również jako inwestycja pod wynajem. Wokół rozległe tereny zielone. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zachwyca swoją kameralną, rodzinną atmosferą oraz przytulnym klimatem.

Mieszkanie na sprzedaży Wrocław Stare Miasto wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zakwalifikowane zostało do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego.

Skupujemy mieszkania za gotówkę. Jeżeli planujesz zakup tego mieszkania z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową (rawicz@wgn.pl). Zapraszamy na prezentację oferowanego tu na sprzedaż mieszkania Wrocław Stare Miasto i podpisanie umowy rezerwacyjnej. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Stare Miasto zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją jego stanu prawnego oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-84)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...