Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 469 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 1960 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 469 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 45,62 m2, a także położenie na I piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 10 281 zł/m2.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przestronnym, słonecznym i rozkładowym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku. Mamy tutaj:
– salon
– sypialnię
– kuchnię
– łazienkę
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy. Na wrocławski Rynek można dojść spacerem w 10 minut. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno możliwość wjazdu i parkowania auta od strony podwórza. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław bardzo atrakcyjne do zamieszkania oraz pod wynajem. Pełna własność z księgą wieczystą.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (086-644)

Kontakt:
e-mail: Szczecin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...