Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 445 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 44,85 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 445 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 9 922 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonej, stylowej kamienicy. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na południowy zachód oraz II piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności swoim potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się zarówno na zakup inwestycyjny (z myślą o dochodowym wynajmie), jak i prowadzenie tu działalności komercyjnej (biuro). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje także prestiżową lokalizacją w samym centrum sercu miasta. Dużym atutem jest na pewno znakomicie wyeksponowany balkon oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– balkon.

Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16293)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...