Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 420 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 48,3 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 420 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 8 696 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1971 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien oraz IV piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do zamieszkania. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może elitarną lokalizacją w ścisłym centrum. Do Rynku można dojść w 10 minut. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy, szkoła, przedszkola, żłobki, place zabaw. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane mają możliwość parkowania swoich aut przy budynku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania przez rodzinę, jak i jako zakup w celach inwestycyjnych. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16304)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...