Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 395 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 6 870 złotych za m2 Duża zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest również jego wygodny metraż 57,5 mkw. oraz gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przygotowane do zamieszkania przez nowych mieszkańców.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, w pobliżu ścisłego centrum Wrocławia. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Do mieszkania na sprzedaż przynależy piwnica. Wokół dużo zieleni.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16195)

Kontakt:
e-mail: e.kaczor@wgn.pl

Inne w tej kategorii...