Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 349 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na IX piętrze w 12-kondygnacyjnym wieżowcu i wycenione zostało na 7 620 złotych za m2.Ogromną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest również jego wygodny metraż 45,8 mkw., a także gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na południowy zachód. Rok budowy – 1970.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław jest jego znakomita lokalizacja wśród zieleni, w wysoko zurbanizowanej okolicy, blisko centrum. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– przedpokój
– kuchnia
– salon
– 2 sypialnie
– balkon (loggia)
– łazienka z wc.
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z pomieszczeniem piwnicznym o pow. 2 mkw.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ekonomiczne w utrzymaniu. Kolejne zalety oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław to:
– szerokie możliwości aranżacji
– dobry stan budynku.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław adresowane do par lub jako inwestycja pod dochodowy wynajem. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16221)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...