Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 307 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na II piętrze w 11-kondygnacyjnym wieżowcu i wycenione zostało na 8 297 złotych za m2.Ogromną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest również jego wygodny metraż 37 mkw., a także gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Wokół liczne sklepy, szkoła, przedszkola i żłobki. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.
Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno zarezerwowane tylko dla mieszkańców miejsca parkingowe za szlabanem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z księgą wieczystą (bez obciążeń). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław dedykowane parom, singlom lub pod zakup inwestycyjny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z przynależną piwnicą. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16223)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...