Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 3 900 zł/m-c

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyróżnia się interesującą ekspozycją na północny wschód oraz komfortowym metrażem 76,59 m2. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca ponadto swoją konkurencyjną ceną 3,9 tys. zł/m-c i nadaje się do szybkiego wprowadzenia się. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest na I piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura miejska: znane i lubiane przez mieszkańców galerie handlowe, sklepy, kina, punkty usługowe, szkoły, wyższe uczelnie, parki, teatry etc. Blisko stąd również na Rynek.

Mieszkanie na wynajem Wrocław olśniewa swoim przepięknie zaaranżowanym, przestronnym wnętrzem z praktycznym podziałem na:
– salon;
– 3 sypialnie;
– kuchnię;
– hol;
– pomieszczenie gospodarcze;
– łazienkę.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia mieszkaniu Wrocław są umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Właściciel dopuszcza doposażenie lokalu pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Mieszkanie na wynajem Wrocław na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15772)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...