Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 3 500 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać adekwatny do liczny pokoi metraż 43 mkw., I piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek wzniesiony w 2018 roku i liczy 7 kondygnacji. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto zaprojektowane w nowoczesnym designie, niezwykle estetycznie i z wyczuciem dobrego smaku. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto adresowane do najbardziej wymagających klientów. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka z wc
– hol

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto dotychczas nie było wynajmowane. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona i recepcja. Dodatkowo do wspólnej dyspozycji mieszkańców jest taras na dachu z widokiem na wrocławską Starówkę. Na osobną uwagę zasługuje prestiżowa lokalizacja w bardzo bliskim sąsiedztwie Rynku i jego urokliwych uliczek. Wokół mieszczą się liczne ośrodki kultury i sztuki (teatry, kina, galerie, muzea), restauracje, sklepy, punkty handlowo-usługowe, znane i lubiane przez wrocławian galerie handlowe oraz rozległe tereny zielone i rekreacyjne (nadodrzańskie bulwary, ścieżki spacerowe, rowerowe, parki).

Mieszkanie na wynajem znakomite dla pary, osoby pracującej lub dla firm, szukających zakwaterowania w komfortowych warunkach pracownika delegowanego do Wrocławia. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy możliwość najmu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 300 zł/m-c. Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-641)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...