Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 3 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 52 mkw., czwarte piętro oraz wygodny rozkład. Budynek pochodzi z 2016 roku i liczy siedem kondygnacji. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto dedykowane osobom ceniącym prestiż, komfort, wygodę oraz luksus. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto umeblowane i wyposażone pod najemcę po uzgodnieniu z wynajmującym. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + aneks kuchenny + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto ogrzewane z sieci miejskiej. Nieopodal mieszczą się liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe, co ucieszy osoby zmotoryzowane. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11721)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl
tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...