Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Stare Miasto znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 1962 roku. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest również jego funkcjonalny metraż 64,28 m2, bezpieczna lokalizacja w sześciokondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz korzystną ekspozycję okien, a także konkurencyjną cenę 2 300 zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + balkon + 2 sypialnie + przedpokój + łazienka + kuchnia. Mocnym atutem mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto jest jego perfekcyjna lokalizacja na przy jednym z najsłynniejszych placów. W pobliżu znajdują się siedziby firm i korporacji, uczelnie publiczne, prywatne oraz teatry. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15533)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...