Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 12 500 zł/m-c

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnej kamienicy. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 12,5 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 1900 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 101,27 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław oczarowuje swoją nobilitującą lokalizacją w ścisłym sercu miasta, tuż obok Rynku i wyższej uczelni. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyróżnia się ponadto dużym potencjałem z myślą o lokacie kapitału i lukratywnym wynajmie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zostało estetycznie zaprojektowane przez architekta. Mieszkanie do wynajmu Wrocław posiada ciekawy i praktyczny rozkład pomieszczeń:
– 3 sypialnie;
– kuchnia;
– pokój kąpielowy;
– pokój dzienny;
– garderoba.

Mieszkanie na wynajem Wrocław gwarantuje swoim lokatorom doskonałe warunki do spokojnego życia. W jego wnętrzu zainstalowano ogrzewanie podłogowe ze sterownikami temperatury. Wisienką na torcie jest na pewno obecność prywatnej sauny. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15793)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...