Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Dużą zaletą oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto jest korzystna ekspozycja okien na południe, położenie w dziewięciokondygnacyjnym budynku oraz standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem zachwyca ponadto funkcjonalnym metrażem 41,69 mkw. i konkurencyjną ceną. Nie bez znaczenia jest także znakomita lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych oraz bezpieczne piąte piętro. Preferowany najem okazjonalny. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto na minimum 12 miesięcy.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: pokój dzienny + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto wyposażone w podstawowe meble i sprzęty, jednakże właściciel dopuszcza opcję doposażenie według potrzeb przyszłego najemcy.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto zachwyca swoją elitarną lokalizacją w okolicach Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15569)

Kontakt:
e-mail: a.pradzynska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...