Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajmu w cenie 1 450 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Stare Miasto znajduje się na II piętrze. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest również jego funkcjonalny metraż 37,58 m2, bezpieczna lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na wschód, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących od 1 września. Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście, blisko Rynku, niezbędne wyposażenie oraz funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto stanowi znakomitą propozycję dla osób, które cenią doskonałą lokalizacje, prestiż oraz atmosferę bliskości Rynku. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15609)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...