Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 3 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na 13. piętrze, w 17-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 47 m2 z ciekawą ekspozycją okien na południowy zachód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 3,2 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. W jego wnętrzu znajdziemy rozprowadzoną instalację klimatyzacji. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oczarowuje także dwoma imponującymi tarasami, a na rodziny posiadające samochód czeka miejsce parkingowe. Do długiej listy zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław koniecznie należy dopisać wysmakowane wnętrze zaaranżowane z dbałością o każdy detal. Mamy tutaj:
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– łazienkę;
– 2 tarasy;
– salon.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław adresowane do majętnych najmujących, którzy szukają prestiżowej lokalizacji, zaprojektowanego zgodnie z najnowszymi trendami wnętrza oraz gwarancji życia na europejskim poziomie. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,8 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13917)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Inne w tej kategorii...