Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 900 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Budynek wybudowany w 1962 roku o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 64,28 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Doskonała lokalizacja na Starym Mieście, przy jednym z najsłynniejszych placów do kolejna z zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław. Nieopodal liczne teatry, uczelnie publiczne i prywatne, siedziby firm i korporacji.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój
– balkon.

W pierwszym miesiącu wynajmu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja zabezpieczająca. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty , rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15533)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...