Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 500 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. 38 metrów kwadratowych liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Stare Miasto znajduje się na drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2016 roku o szesnastu kondygnacjach. Wystawa okien na południowy zachód.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto adresowane do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają prestiżu, komfortu, luksusu i najwyższej jakości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto ogrzewanie jest z sieci miejskiej. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław tworzą: salon + balkon + aneks kuchenny + przedpokój + sypialnia + łazienka.

Do długiej listy zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto warto jeszcze dodać elitarną, nobilitującą lokalizację w znanej inwestycji deweloperskiej. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto do wyposażenia i umeblowania pod konkretnego najemcę. Wszystkie pomieszczenia i pokoje wykończone przy użyciu najwyższego gatunku materiałów. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11489)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...