Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 500 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto na wynajem. 47 metrów kwadratowych liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Stare Miasto znajduje się na ósmym piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2016 roku liczący szesnaście kondygnacji. Wystawa okien na południowy zachód.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD przygotowane do wprowadzenia się nowych najemców. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + aneks kuchenny + przedpokój + sypialnia + łazienka. wszystkie pokoje i pomieszczenia wykończone w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszej klasy materiałów. Właściciel dopuszcza dalsze umeblowanie i zakup wyposażenia pod konkretne potrzeby nowego najemcy.

Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Stare Miasto jest imponujący widok na okolice, jaki roztacza się z jego okien. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu. Mieszkanie na wynajem dedykowane do najbardziej wymagającym klientom. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11488)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...