Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane do wprowadzenia się przez nowych właścicieli na III piętrze. Rynek wtórny. Bardzo atrakcyjnie kształtuje się cena 2,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się w 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław o wygodnym metrażu 57 m2. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może komfortowym wnętrzem oraz wysmakowaną stylistyką wnętrza. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– balkon.
Do mieszkania do wynajęcia Wrocław przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD. Mieszkanie na wynajem Wrocław imponuje również fantastyczną lokalizacją blisko ścisłego centrum, ale w cichym i spokojnym jego punkcie. Na Rynek można dojść w dziesięć minut spacerem. Wokół dużo terenów zielonych. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 400 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15726)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...