Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 100 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Budynek wybudowany w 2010 roku o 7 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 60,26 mkw., usytuowanie na VI piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Duża zaletą tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest na pewno jego elitarna lokalizacja w pobliżu jednego z najbardziej popularnych placów, co gwarantuje znakomity dostęp do każdej części miasta.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto jest kompletnie wyposażone i umeblowane. Z okien rozpościera się imponująca panorama na miasto. W pobliżu znana galeria handlowa. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 900 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15532)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...