Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 2 000 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 39,76 mkw., usytuowanie na bezpiecznym, III piętrze oraz przemyślany rozkład pokoi. Budynek o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław Stare Miasto:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Stare Miasto są kompletnie wyposażone i umeblowane. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto wraz z przynależnym, pomieszczeniem piwnicznym.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15525)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...