Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 1 850 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Budynek o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach wschód i zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania. Kolejne zalety to na pewno duży funkcjonalny metraż 39,76 mkw., usytuowanie na trzecim piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń i pokoi. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Duża zaletą mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto jest na pewno jego znakomita lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Warto podkreślić, że wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest całkowicie wyposażone oraz umeblowane. Do mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto przynależny pomieszczenie piwniczne.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław: łazienka + salon + przedpokój + kuchnia + sypialnia. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto w ramach lubianego przez naszych klientów programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15525)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...