Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 32,39 m2, prestiżową lokalizacją w samym Rynku oraz przystępną ceną 1 500 zł/m-c. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ. Kamienica o 5 kondygnacjach, III piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD I RTV.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.

Mieszkanie do wynajmu znakomicie nadaje się dla osób ceniących atmosferę bliskości Rynku. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15588)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...