Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 31,07 m2 ciekawą ekspozycją okien na południe to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 1 500 zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– pokój
– przedpokój
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia mieszkaniu Wrocław są kompletnie umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. Warto dodać w tym miejscu, że do mieszkania do wynajmu Wrocław przynależy funkcjonalne pomieszczenia piwniczne. Osoby zmotoryzowane ucieszy z kolei możliwość parkowania za budynkiem. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15681)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...