Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zachwyca swoją prestiżową lokalizacja w nowym budynku, dobrej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi oraz atrakcyjną ceną za metr kwadratowy. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 62,1 mkw., IV piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek pochodzi z 2019 roku i liczy 7 kondygnacji. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Na uwagę zasługuje również teren inwestycji, na której usytuowane jest oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto – stoi tu jeden budynek wielorodzinny z 69 lokalami mieszkalnymi. Na wyciągnięcie ręki liczne punkty handlowo-usługowe liceum, szkoła podstawowa, apteka oraz tereny zielone. Lokalizacja gwarantuje znakomity dojazd do centrum.

Mieszkanie na sprzedaż  Wrocław Stare Miasto wyposażone jest w balkon lub taras. Wysokość pomieszczeń wynosi w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8040)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...