Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 950 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (13 554 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na III piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kamienica o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 70,09 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 950 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien północ – południe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku oraz ekskluzywnej zabudowy odrestaurowanych kamienic. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może również swoim dużym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16247)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...