Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 790 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (12 640 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na ósmym piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2008 roku o dziewięciu kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 62,5 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 790 tys. zł.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: wc + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław perfekcyjnie nadaje się również pod inwestycję z myślą o lukratywnym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zapewnia domownikom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo (recepcja + całodobowa ochrona + monitoring). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może także fenomenalną lokalizacją z dogodnym dojazdem we wszystkich kierunkach. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia oraz punkty usługowe. Na koniec warto dodać, że oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław mieści się w niesłychanie nobilitującej lokalizacji zaledwie dziesięć minut spacerem od Rynku.

Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16314)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...