Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 750 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Stare Miasto znajduje się na IV piętrze kamienicy z 1900 roku i wycenione zostało na 9 798 złotych za mkw. Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto jest również jego funkcjonalny metraż 76,55 m2, bezpieczna lokalizacja oraz gustowne wykończenie. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz korzystną ekspozycję okien. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przygotowane do remontu.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto niezwykle przytulne, ciepłe i rodzinne.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zachwyca także swoją prestiżową lokalizacją doskonale skomunikowaną z każdą częścią miasta. W pobliżu znajdziemy wyższe uczelnie, Rynek, muzea, kina, sklepy, dyskonty znanych sieci, lubianą przez wrocławian galerię handlową etc. Miedzy innymi dzięki temu mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaje się jako inwestycja pod wynajem dla turystów lub studentów, którzy szczególnie cenią sobie możliwość pieszego dotarcia do najciekawszych atrakcji miasta. Dodatkowym atutem jest na pewno bliskość zielonych terenów rekreacyjnych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto najbardziej odpowiada rodzinie ceniącej komfort w połączeniu z dostępem do atrakcji miasta. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu. Jeśli szukasz atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż w centrum Wrocławia, to ta nieruchomość jest dla ciebie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– wc.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy piwnica oraz wykupione miejsce parkingowe od strony podwórza. Skupujemy mieszkania za gotówkę. Jeżeli planujesz zakup tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową (rawicz@wgn.pl). Zapraszamy na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto i podpisanie umowy rezerwacyjnej.

Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Stare Miasto zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją jego stanu prawnego oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-84)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...