Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 730 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 12 578 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży poszukiwany na rynku metraż 58,04 mkw., drugie piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek liczy cztery kondygnacje.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– hol
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia.
Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto są przestronne, słoneczne, jasne i widne.

Do długiej listy zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto warto jeszcze zaliczyć atrakcyjną lokalizację w samym sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto olśniewa także swoim potencjałem inwestycyjnym, gdyż doskonale nadaje się pod biuro, gabinet, kancelarię bądź inną działalność.

Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16129)

Kontakt:
e-mail: d.chabiniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...